Дукла – Либерец 2: 0, на почетку лига пролећног купа разочаран

<П> Први циљ лига пролеће је постигао Тхомас Бергер, који је пронашао унакрсно Милошевића и глава савладао КОУБЕК. </П> <п> Други циљ да стави саме госте, док је лига дебитант Каранфил, појачање из Спарте, у покушају да исправи грешку колегама несрећан хит гроунд лопту набихајицихо Нестор. </П> <п> Либерец који су припадали јесен лиге и хитова веома добро довели у европском такмичењу, отишао у пролеће ослабљена два представника Павелка и Сурал. У извештају, онда изненађујуће пропустио и Шаља, гостујући у Спарта, а пилснер ВУЦХЕМ домаћин </п> <п> Почетна распоредила нове снаге које су прошле Либерец -. Брезнаника везни и голмана Хрошшо који само преноси зими.И само је Хрошо бљеснуо на одличан начин 0: 0 – рефлексно је кренуо са нежељеним шутом суиграча Штетине, који је дефанзивно клизнуо у своју капију. циљ нам је толико махао. Наш наступ је потпуно пропао и изгубили смо се са терена. То је разочарење за мене, јер је од 30. минуте Дукла био очигледно бољи и наш наступ је брзо пао, ”рекао је тренер Либерец Јиндрицх Трпишовскы. „Наравно, важни играчи су нас напустили, али нису, и више неће бити. На нама је да то урадимо. Мислим да овде има доста квалитетних и искусних играча. “</П> <п> Домаћи тим на крају половине утакмице био је довољно близу да буде близу другог.Међутим, Врзала није покупио Коубека, а Бергер је кренуо према голу и лопта се није уклопила у гол или капитен у хокеју Ханнах. Ноустор је пуцао на Коубек, али је за 48 минута голман Либерец био беспомоћан када је скипер вашег скипера случајно закуцао у властиту дебитантску мрежу Карафиат. од веће и средње удаљености. Хошко је тако добро гледао ране Сикоре и Бакоса. На крају, није додао трећи гол Дукле Мареша, који је кренуо у мрежу, па чак ни повазанце.Играчи су били спремни и будни. Нисмо ухватили почетак игре и били смо нервозни. Можда смо 25 минута били најгори на терену, било је важно да се нисмо укључили у овој фази. Лукаш Хрошшо нас је такође држао. Утакмица је пробила први гол јер смо одмах одрастали и стекли самопоуздање “, рекао је домаћи тренер Лубош Козел. <бр> </п>