Bet365 promočné akcie

Bet365 promočné akcieJuhoafrický kapitán Faf du Plessis hovorí, že jeho najsladšie storočie je ožiarené nepriateľským davom recepciou, ale kapitán Južnej Afriky pripúšťa, že využil rozhovor medzi Davidom Warnerom a rozhodcami pred vyhlásením juhoafrických inningov, aby zabránili Bet365 batsmeni sa otvárali v odpovedi Austrálie.

Du Plessis “charakterizoval 118 neprišiel proti Austrálii vo štvrtok prišiel dva dni po tom, čo bol uznaný za vinného z lopty.Kapitán Proteas, ktorý si zachováva svoju nevinnosť, sa očakáva, že bude hnusný, keď kráčal po Adelaide Oval a bol preukázaný Bet365 promočné akcie dôrazne správny, aj keď bol dokonca prekvapený úrovňou nespokojnosti. Hovorí, dokonca aj keď Austrália a Warnerová zaujali vyhlásenie Du Plessis Prečítajte si viac

“Očakával som trochu nepriateľstva, ale nie v takom rozsahu,” povedal du Plessis novinárom. “Keď som vyšiel, zjavne som si to celkom uvedomoval. Ako pokračoval, trochu zmizli. Ale aby som bol naozaj úprimný s vami, keď som dosiahol 100 rokov, neočakával som, že by som sa stále hnusil. Takže to bolo dosť sklamaním. “Du Plessis povedal, že horkosť z davu ho ďalej Bet365 ošúbila. “Dnes som bol skutočne motivovaný,” povedal. “Cítil som, že to bol charakter testu a jediný spôsob, ako som to mohol urobiť, bol skórovaním beží…Predpokladám, že to pomohlo trochu, možno päť percent. “Ale každý deň, nikdy som nebol ten, ktorý zapli každú loptu, aby som si povedal, že to nestačí, chcem dostať tu veľký. Bol to veľký deň, kedy som sa postavil ako kapitán a uistiť sa, že som viedol z frontu. Takže prekonať to všetko a tento týždeň spôsobom, akým som dnes urobil, ma naozaj pyšne. “Du Plessis ešte nerozhodol, či sa bude odvolávať na utorok, keď je vinný rozsudok, ktorý Bet365 stávkove kancelárie online prišiel po tom, lopta, zatiaľ čo v ústach má maltu.32-ročný povedal, že taktika použitia sladkých síl na zvýšenie svalovej gule bola použitá každým kriketovým tímom. Austrálsky kapitán Steve Smith priznal, že v stredu jeho strana tiež používa trik. “Včera som bol naozaj ohromený tlačovou konferenciou Stevena Smitha,” povedal du Plessis. “Poslal som mu správu, aby som povedal, že od nás získal veľký rešpekt ako tím, pretože povedať, že robí presne to, čo som obvinil, že robím veľa.”

kapitán povedal, že Austrália a David Warner prekonávajú svojim náhlym vyhlásením.Du Plessis “chytrý pohyb zabrániť Warner od otvorenia batting v austrálskych innings neskoro vo štvrtok otvorenie deň tretieho testu v Adelaide. Proteas bol 9-259-9, keď du Plessis šokoval na Bet365 rozhovore medzi rozhodcovia a Warner.Austrálsky batsman sa práve vrátil na pole po stint off po určitú dobu dostať liečbu na zranené rameno.

Pod kriketovými pravidlami hráč musí byť na poli za rovnaký čas, keď strávil skôr ako sa mohol znovu postaviť na misu alebo netopier – v Warnerovom prípade to bol krátky. “Počúval som rozhovor s rozhodcami – jedno ucho hovorilo s cestou a jedno ucho počúvalo ho,” povedal du Plessis novinárom. “A potom som počul, že mu zostalo šesť minút predtým, než mohol Bet365 znova bojovať, a tak som si myslel, že” necháme prasknúť “.” Du Plessis povedal, že je to “trochu šťastia”, že počul rozhovor – potom okamžite vyhlásil, pričom Warner ponechal.Usman Khawaja sa presunul do úvodného slotu s testom debutanta Mattom Renshawom a pár prežil až do pádov. Warner by prevzal Bet365 zodpovednosť za chybu a ospravedlniť sa svojim spoluhráčom, povedal austrálsky pacemár Josh Hazlewood. “On bol preč zrejme príliš dlhý, a oni pokazili časovanie hore,” povedal Hazlewood novinárom. “Chlapci boli trochu rozčuľovaní, najmä Smithy (kapitán Steve Smith) a Usi, ktorý musel ísť von a netopier. Je to len jedna z týchto vecí.Zriedka sa to stáva, ale stalo sa to dnes. ”

Hazlewood povedal, že je na hráčovi, aby posúdil čas strávený Bet365 mimo ihrisko a všetky možné následky. “Poznáte pravidlá a bol príliš dlho na poli, takže sa bude držať zodpovednosti, to je tak, ako Davey ide,” povedal. “Vedel, že urobil nesprávnu vec a ospravedlnil sa skupine.”