Bet365 Slovensko

Bet365 je nová online herná organizácia, ktorá ponúka online poker, športové kasíno, kasíno a hry v priateľskej a vzrušujúcej atmosfére osvedčenej siete iPoker. Bet365 je medzinárodná značka navrhnutá podľa prianí hráčov. Je tu poskytnutá priateľská atmosféra, aby Vaši zákazníci získali čo najviac z hry a môžu prispôsobiť svoje webové stránky pre ľahký prístup k dôležitým informáciám. Spoločnosť bola založená tímom herných profesionálov, ktorí umožňujú hráčom zažiť najlepší herný zážitok.

Bet365 majú športové stávky v popredí. Tu si môžete vybrať z viac ako 25 rôznych športov a zároveň získať až 24 000 stávok. Hlavnou úlohou je vytvoriť celý rad športových podujatí na celom svete, ktoré sú prispôsobené rôznym miestnym potrebám. Bet365 ponúka všetky stávky v siedmich rôznych jazykoch. Jedným z najobľúbenejších prvkov je stávka Live. Z tohto dôvodu sa viac ako 7 000 udalostí za mesiac objavuje v hernej organizácii počas celého roka. Aktivity Bet365 pokrývajú najdôležitejšie súťaže a podujatia, v ktorých sa v 16 športoch ponúka viac ako 5000 stávok za deň.
Myšlienka stávkovania na ceste sa stáva čoraz bežnejšou. Webová stránka služby Bet365 je optimalizovaná pre príslušné mobilné zariadenia a umožňuje zákazníkom využívať služby hernej organizácie prostredníctvom ľubovoľného mobilného telefónu alebo tabletu (iOS, Android, Windows). Bet365 pre mobil zahŕňa online športové stávky, live stávky a širokú škálu kasínových hier. Bet365 sa riadia požiadavkami zákazníka a majú za cieľ ponúknuť prvotriednu ponuku s vysoko kvalitnou podporou. Podpora je k dispozícii 7 dní v týždni po celom svete a v miestnom jazyku.

Na Bet365.com sú tabuľky a turnaje, ktoré si môžete vychutnať, vždy k dispozícii. Zákazníci majú širokú škálu pokerových hier vrátane peňažných hier, turnajov s jedným stolom, rýchleho pokeru, twistov v turnajoch s jedným stolom, Twister Poker. Bet365 je súčasťou iPoker Network, popredného poskytovateľa softvéru na trhu, známeho pre svoje bohaté ponuky, príjemné prostredie a spoľahlivý softvér.

Vo Bet365 sa hlavným cieľom je kontrola bezpečnosti a zodpovednosti hry. Jadrom firemných hodnôt a filozofie spoločnosti Bet365 je transparentnosť, dôvera, bezpečnosť a sloboda jednotlivých hráčov. Spoločnosť Bet365 vynaložila značné investície na zabezpečenie zodpovednej hry a využíva najmodernejšie technológie a nástroje na zabezpečenie čo najbezpečnejšej online zábavy.

zdroj: Bet365 ( alternatív link ) – sk-bonus.com