Pardubice sõit jätkub, Brno kaotas Hradeci. Jihlava võtab punkti

Pardubice on võistlustel ainus, kes on võitmatu ja pärast Liseni üle võitu said nad hooaja kaheksanda punkti. 21. minutil avas Kohút skoori ja lisas poolaja varjatud väravas Mikerile kaitsme. Sel ajal mängis Brno meeskond juba ilma välistatud Hlavicita, kes sai 64. minutil teise kollase kaardi.

Ka Duklal on hea vorm. Kõige kõrgema võistluse viimasest hooajast ainus laskuv võistkond jälgis koduvõitu 3: 2 Usti nad Labemi üle ja võitis viimase kuue ringi viienda vooru. Hašek aitas kaks väravat ja Hadaščok lõi viimases voorus kübaratriki.Sokolov on eelviimane.

Lõplik paremusjärjestus kuulub Varnsdorfile, kes kaotas teises liigas viiendat korda järjest, seekord Strahovi ja Vyšehradi vastu 1: 3. Kolmapäeval peetud debüütmängus 0: 8 koduliigas Slaviaga löödi osaliselt võiduga Praha rookie.

Vyšehrad otsustas esimese nelja minutiga, kui lõi kaks väravat. Ondráček langes karistuslöögist 14. minutil, kuid 85. minutil tabas Laň mängu teist korda. Kodus Vaňka väravale vastas Zbaňek 83. minutil, kuid Šmíd otsustas kolm minutit enne lõppu. Viies Zbrojovka kaotab neljandale Hradecile kaks punkti. Jihlava Žižkovis on kaotanud alates 68ndatest.minutit pärast Igor Súkenníki väravat ja vähemalt punkt 14 minutit enne lõppu Tomáš Smejkal. Stanislav Klobása tuli Vysočina särgis teist korda hooajal tühjaks, kes juhib endiselt üheksa lasku laskjaid. . Zizkov venitas sarja võitmata neljaks mänguks ja on tabelis kuues. Jalgpallurid Usti nad Labem viigistati Vitkovicega 1: 1. Pärast üheteistkümne minuti möödumist saatis Chvoja külalised juhtima ja viigistas teisel poolajal Matějka.