Mike Hessman rekordný minor-liga sa 433. home-run

Zavolaj mu real-life Crash Davis. Mike Hessman, An infielder pre Triple-A Toledo v systéme Detroit tigre, sa stal kariéra homerun vodcu pre sídlom v USA menších líg v pondelok večer zasiahla jeho 433. v siedmej smene zápase proti Lehigh Valley.

Davis bol charakter hral Kevin Costner vo filme Bull Durham, ktorý vytvoril rekord malé ligy na obydlia.Hessman dosiahol skutočného značku vo veľkom štýle, biť grandslamový zlomiť kravatu na zozname kariéry s Buzz Arlett, ktorý hral v maloletým od roku 1918 do roku 1937.

“Aj nenasledujú čísla, ale po sezóne budem pravdepodobne robiť trochu kopať a dozvedieť sa niečo o chalanmi som prešli, “povedal Hessman.

Podľa spoločnosti pre americký baseball výskum, Hector Espino hit 484 minor liga obehy, ale narazil väčšina z nich v mexickej lige, ktorá nie je súčasťou pridruženého systému malé ligy.

37-ročný Hessman zohral 109 zápasov v hlavných ligách pre Atlante , Detroit a New York Mets. Ten sa nedostavil do veľkých Bet 365 spoločností od roku 2010.On udrel 14 obydlia vo veľkých spoločností, odpaľovanie 0,188 celkovo.

Hessman rekord-nastavenie homerun zišiel pravák Dustin McGowan. Toledo skončil stratou 10-8 v 11 smenách, ale po zápase, Hessman jeho kolegovia ho polial šampanským v on-poli oslavy.

“Už ma fandenie na celý rok,” povedal Hessman , “Nepáči sa mi hovoriť o číslach a také, ale dali mi slová povzbudenia každý deň. Bol som rád, že to tu doma za dobré fanúšikov tu v Tolede. ”

Hessman bol vybraný Atlante v 15. kole návrhu z roku 1996.Aj keď nebol dostatočne produktívny po dlhší pobyt vo veľkých, vždy je znázornené dobrý výkon, dokonca aj biť päť homerun v 12 hier pre tigrami v roku 2008.

V rovnakom roku bol člen o bronz-víťazný tím na olympijských hrách v Pekingu v USA. Hessman tiež držiteľom kariéra homerun záznamy Toledo (184) a Medzinárodná liga (288).