Karviná – Opava 1: 1, kodus taas võiduta, viik pakuti külalistele Susile

Seadistuse kolmas minut kulges, Opava väravavaht Fendrich murdis avalöögi, kui kodumeeskond ründas kodumeeskonda kiiresti, pärast Moravce’i tegevust sai Hanousek võimaluse, kuid tabas vaid risttala. Vahetult pärast seda lõpetas Zelinka duelli, karvinad hoidsid pead. Sellest on väga kahju, aga mida ma saan sellega teha? Tahaksin väljakule lennata ja sinna torgata, aga mida ma teha saan? ”Ütles Karviná case pariuri online autorizate treener František Straka.

Karviná on liigatabeli halvim meeskond viiest, viigide jaoks on vaid kolm punkti.

Opava juhtkond vallandas treener Ivan Kopecki, kes on ainus treener, kelle töö on selle aasta alguses lõppenud.Põhjuseks on tulemused, Opava võitis kaks esimest mängu, järgmises kaheksas võttis viiki vaid kaks punkti, Karviná polnud veel parem. karistus kollase kaardi eest. Külalised ühinesid esimest korda ka praeguse Dvorniku assistendi ja spordijuhi Grussmanni juhtimisel. Ondřej Lingri löök tabas põiklati ja tõmbas tagasi Jan Žídeki vea ning Michal Petráň lõi palli.Selle peale jõudis kapten Milan Rundič ja kuigi väravavaht Vilém Fendrich suutis selle suuna tabada, ei jõudnud ta pallini. . Kodukaitse jättis ta karistatavalt karistatavaks ja Sus asus pärast karistuspatuse keskpunkti Žídeki suunas probleemideta otse postile. Selline punkar, ”rääkis Magpie.

Karviná võis Vojtěch Smrži ja Adriel Ba Loua juhtkonnale tagasi anda, kuid ükski ei õnnestunud. Dominik Simerský oli pöördele lähedal, kuid Rundič blokeeris löögi.Lõpuks olid nad kodumeeskonnale lähemal, kuid Marek Hanousek tabas teisel minutil ideaalsesse positsiooni põiklati.

“See võis meie jaoks olla pöördepunkt pärast kaheksat ilma võitmata kohtumist, kuid see oli kõva matš. Meeskonna kokku panemine pärast sarja on vaimselt keeruline. Isegi täna ei hakanud me üldse hästi, tegime kohe kolm viga ja see tõi kaasa karistuse, “meenutas Opava mänedžer Alois Grussmann. sirgeks kohe. Pidime matši erinevalt lõpetama, peaaegu viimastel sekunditel saime lüüa.Meil vedas, kuid meil oli seda juba vaja.

“Tulin siia lemmikuna, kindlasti suurem kui neli aastat tagasi Londonis. Alustasin (finaalis) viimasest positsioonist. Mida öelda? Närvid olid tohutud ja minu arust oli mul uskumatu võitlus. Peamiselt ütlesin alguses endale: “Nautige seda, tehke, mida saate”. Ja sõit läks hästi, “rääkis Sparkler ajakirjanikele.

Tšehhi otsijad võitsid küll ühe individuaalse medali, kuid tagasid Tokyo olümpial koha kõigil neljal erialal.Tiitliga sädeinimene asus kohe juhtima sisekvalifikatsiooni.

Kakskümmend kuus aastat vana Sparkler naasis maailma troonile neli aastat pärast Londoni võidukäiku. 2013. aastal oli ta Prahas Netbet teine ​​ja eelmisel aastal Rio. Kõige rohkem hõivatud slaalomidistsipliinil on Tšehhi võitja maailmameistrivõistlustel neljandat korda viimase kuue meistrivõistluse jooksul. Prahas oli võitjaks Vavřinec Hradilek, kes langes hoolimata puhtast poolfinaalsõidust Seust välja ning Ondřej Tunka võitis Pau pärast Sparkleri triumfi Londonis 2015.Eelmisel aastal Saksamaa meisterkaitsja Hannes Aigner oli seekord kaheteistkümnes.

Sädemees tegi viimast rada, olles varem poolfinaalis domineerinud. Riski äärel olles ta enam viga ei teinud ja lõpetas maailmameistrivõistlused, kus ta kaitses oma üldist maailmakarika esikohta. ta kiirenes kuuest varem ja siis ma üritasin lõdvestuda. Arvan, et kõik istus ja pingutasin tõesti finišini. Lõpetades nägin, et olen maailmameister.See on ilus, ”ütles Sädeinimene, keda toetas suur grupp pereliikmeid, sealhulgas tema tüdruksõber ja poeg, otse maailmameistrivõistluste võtteplatsil. Eriti pidi teda muretsema esimene karistus, mille ta esimeses väravas kohe lõi. Seejärel lisas ta veel ühe “pistise” ja kaotas selle lõplikul arveldusel, kuna kaotas vähem kui kaks sekundit Hispaania kolmandale Joan Crespile. kohad ning pärast kahe eelneva meistrivõistluste hõbedat ja pronksi lõppesid medalita.Eva Říhová poolfinaalist ei pääsenud.

Tiitli võitis vaid 19-aastane sakslane Andrea Herzog, kes alistas kullaadvokaadi Jessica Foxi 94 sajandiku võrra. Soositud austraallane ei jõudnud kahesekundilise karistuse tõttu C1-l viiendale tiitlile ja nagu laupäeval, võitsid kajakad hõbeda. Kolmas oli vaatamata kahele väravavahile austerlanna Nadine Weratschnig.

Neolümpia kategooria C2 segumängus võitis Tšehhi meeskond kaks medalit. “Arvan, et tegime kõik. Välja arvatud minu bonusuri pariuri pistis, mida ma õnneks ei kartnud, sõitsime hästi.Olen õnnelik ja õnnelik, ”sõnas võidumeeskonna liige Fišerová, kes pidi finaalpäeval läbima neli sõitu. “Kuid tänu Kuubale saime rahulikult hakkama,” naeratas naine.

Kui Fišerová startis Seuul individuaalsõidus, jõudis Jána ainult paarismängudele. “See oli huvitav. Mul oli võimalus võistelda eelnevatel meistrivõistlustel ja see oli päris hea. Tulin just selle distsipliini tõttu siia ja mul on hea meel, et see selgus, ”rääkis Jane, kes oli oma elukaaslasega eelmisel aastal neljas.