Golden State Warriors přežít Celtics zkoušku zůstat perfektní na 24-0

V Golden State Warriors potřeboval dva přesčasy zůstat perfektní na velmi nedokonalé noci z NBA úřadující MVP.

Steph Curry nastřílel 38 bodů navzdory jeho nejhorší střelecké představení sezóny přidáním 11 doskoků a osm asistencí v pátek večer jako Warriors zlepšil na 24-0 podle přetrvávající Boston Celtics 124-119 ve dvojnásobné prodloužení.

„vyčerpávající, ale byla to zábava,“ uvedl Curry. „Je zřejmé, že to bylo hezké získat výhru. Ale museli jsme dráp cestu k němu.“

Počítání vítězství v závěrečné čtyři hry minulé sezoně, bránící NBA vítězi vzali 28 pravidelný-zápasů v řadě.Že zlomil kravatu s 2012-13 Miami Heat pro druhou Bet365 nejdelší vítěznou sérii v historii ligy, a teď stezky jen 33 rovně od Los Angeles Lakers v roce 1971-72.

Bojovníci hrát Milwaukee Bucks v sobotu večer na dokončení sedm-herní výlet. No NBA tým někdy šel 7-0 na jeden výlet.

„Určitě budeme opatrovat to, protože se nestává často,“ řekl centr Andrew Bogut. „Záznam, historie, tým to nestává často, takže ho budeme milovat. Kdo ví? V příštím roce byste mohl být na jiném týmu a nikdo o tobě mluví.“Není to jen někdo mohl vést bojovníky k 20-0.Luke Walton byl vyroben pro koučování Přečtěte si více.

Bet365 Cesko – Uvítací bonus 50 Eur vyzvednete zde

Curry pouze devět z 27 střel z pole Bet365 procenta na 0,333 snímání, který byl jeho nejhorší od Game 2 na NBA finále proti Clevelandu. Ale byl 6 na 13 z 3-bodové škály a dokonalá 14 z 14 z volného hodu.

„Může skórovat v tolika různými způsoby,“ řekl prozatímní trenér Luke Walton. „Udělali fenomenální práci na něm a on zaznamenal 38. Ale to, jak hvězdy jsou v této lize.“

Celtics měli dvě šance vyhrát na konci regulace, svázaný 103-all, ale Shaun Livingston zablokovány Isaiah Thomas’ pokus.Po pokusu Golden State v uličce-oop off vnitřními vyznamenáním selhal, Boston měl míč s 0,7 sekundy odešel, ale podrozvahové jumper Kelly Olynyk byl široký.

Curry potopil pár odporných střel pouze jeho body druhého přesčasu s 13,4 sekundy ještě co dát válečníků tříbodového Bet365 vedení. Jae Crowder pak vynechal 3-ukazatel na kravatu, a Andre Iguodala dostal v brance a vytáhl faul.

To poslal fanoušky Boston k východům, ale Golden State dav zůstal vidět Iguodala Bet365 potopit obě volných hodů a udržet vítěznou sérii naživu.

„Jsou na Champs.Udělali, co mají dělat,“řekl Celtics swingman Evan Turner. „Curry, víte, pořád dělal to fungovat.“

Olynyk zaznamenal 28 bodů za Boston a Avery Bradley měl 19, zatímco hlídá Curry hodně z noci. Thomas měl 18 bodů a 10 asistencí a Jared Sullinger měl 13 doskoků Bostonu, který vyhrál dva v řadě a šest z jeho předchozích osmi zápasů.

Celtics trenér Brad Stevens byl dotázán, jestli tam Bet365 byl takový věc jako „velkou ztrátu.“

„Ne,“ řekl. „Ani dobrý.“

Draymond Green zaznamenal 24 bodů a 11 doskoků, osm asistencí a pět blokován záběrů.Iguodala zaznamenal 13 s 10 desek a Festus Ezeli měl 12 a 12 pro Golden State, která se hraje bez zraněného Klay Thompson a Harrison Barnes.

Hra přinesla playoff náladu a vyprodanou dav k novému herní účet iFortuna boston zahrada, ale tentokrát loajality byly více rozdělená, než je Bet365 obvyklé. Ačkoli Celtics’ zelené stále dominuje, tam byla spousta Golden State modré stejně.

Ventilátory shlukli kolem Golden State konce soudu během warmups sledovat hájící NBA mistrů a jejich hvězdy.Během představení se rodiče Celtics snažili utopit pořádek pro Curry. “To je každá noc pro nás,” řekl Bogut. “Je to vždy atmosféra playoff, protože nás všichni chtějí porazit.” Po skončení hry, fanoušci Golden State zůstal dlouho po závěrečném bzučáku, když uvítal Curryho, když šel do šatny po jeho postgame “” Teď můžu přiznat, že jsem Bet365 unavená, “řekl Curry. “Zítra budeme hloubat hluboko.”