FedEx Cup Adam Scott dúfa, že v treťom kole bude Bet365 prudko klesať

Austrália dúfajú o lukratívny titul FedEx Cupu po svete No6 Adam Scott si vzali nóbl po treťom kole Tour Championship na golfovom klube East Lake.

Neskoro sa potká zo sveta No2 Dustin Johnson v sobotu zabezpečil trochu nádeje pre tých, ktorí hrali dobre, ale bohužiaľ Scott nebol jedným z hráčov na Bet365 hotovosť. Po jednom pod 69 Johnsonom zostáva vpredu, viazaný na vedenie s kolegom americkým Kevinom Chappellom (68) v ôsmej – menej ako 202. “Revolúcia” návrhy európskej turné riskuje, že golf robí trik | Ewan Murray Viac informácií

Johnson, ktorý je garantovaný sezónnym FedEx pohárom a výplatou 11,53 milióna dolárov (15,10 milióna dolárov), ak vyhrá v uvítací bonus Bet365 nedeľu, v posledných šiestich jamkách vyviedol dve bogey a dvojnásobné bogey, ale zápasil s dvoma birdies, aby zostali na vrchole. On Bet365 prenasleduje štvrtý výhru v sezóne a jeho 13. kariérový titul. Chappell má ešte vyhrať na US PGA Tour, ale má skvelú príležitosť, hoci jeho šance na FedEx pohár sú oveľa štíhlejšie, pretože by potreboval Johnsona taktiež dobre posunúť do leaderboardu. Rory McIlroy a Ryan Moore strieľali 66, aby sa dostali na šesť pod a v stávkovej vzdialenosti.

Bývalý No1 McIlroy získal bonus vo výške 10 miliónov USD, ak vyhral a Johnson nebol druhý sám.

Scott sa otvoril s bogey, ale v ďalšom sa podarilo tri birdies päť jamiek, aby začal potenciálny náboj na výzvu vodcov, ťahať do piatich záberov. Ale potom katastrofa zasiahla. Tvárou v tvár štyri-noha par ušetriť na siedmej zelenej, Scott tri -p vybrali sme sa pre Bet365 nedbalý dvojitý bogey.

Aby sme zlúčili chybu, zlý odpalisko na ôsmom mieste vytvorilo riskantný výstrel a Queenslander našiel vodu na ceste k trojitému bogey.

Vtáčik na deviatom mieste zastavil hnienok, ale v poslednej diere sa mu podarilo len jeden vták, aby postal 71, sedel jeden na týždeň a vzdialený deväť výstrelov z tempa.

“To “Vyhodím akékoľvek kolo.Je to nešťastné, pretože inak by Bet365 som mohol mať šancu, “povedal Scott.” Samozrejme, že nehrajem to najlepšie, keď robím také veci. Okolo tvrdého kurzu zaplatíte cenu. “Svet J1 Jason Day sa stiahol z športove stávky Bet365 turnaja v druhom kole so zranením chrbta.